تبلیغات

شروع تبلیغات در map2heal!

Medical Products/Devices


معرفی خدمات & محصولات سراسر جهان

شما می توانید محصول خود را یک به یک بازار. شما می توانید شرکت خود را در سراسر جهان از طریق نصب هر نوع اطلاعات در مورد محصولات خود را بر روی این پلت فرم به 17 زبان برای مزایای کاربران معرفی.

آگهی های آنلاین. اسناد

تمام تصاویر، فیلم ها، بروشور یا راهنماهای کاربر, مجلات علمی فقط برای یک محصول است. این پلت فرم ضروری برای پزشکان و بیماران. هر روز هزاران نفر از مردم تحقیق در مورد محصول خود را و سعی کنید برای رسیدن به آن

پشنیبانی از ۱۷ زبان

شما می توانید بالقوه صادرات محصول خود را با پشتیبانی از 17 زبان مختلف به حداکثر رساندن. برای تماس با مشتریان بین المللی خود را در زبان خود را. شما می توانید آنلاین بازاریابی و فروش با Map2heal.

Thermal Baths


معرفی خدمات خود را در سراسر جهان

شما می توانید برای رسیدن به مردم از سراسر جهان و معرفی روش درمان حمام حرارتی یا مراکز اسپا. هزاران نفر از متقاضیان مراقبت های بهداشتی در این موضوع از طریق اینترنت جستجو هستند. Map2heal به واسطه آن مردم را به دیدار با شما.

دریافت بازخورد مشتری و تجارب

ما هستند ارائه حرارتی حمام و آبگرم مراکز در وب حرفه ای. جدا از وب سایت شما می توانید با تماس با مشتریان خود در زبان های مختلف و شما می توانید ارتباط خود را با آنها تقویت می کند. Map2heal هدایت همه گواهی نامه که از مشتریان قبلی و شاد خود به را مشتریان بالقوه.

راه حل های سازمانی

شما می توانید لینک وب سایت کسب و کار خود را با map2heal برای ارائه به مشتریان خود را نشان و یا صفحه خود را. نه تنها آرم خود را نشان می دهد شما همچنین می توانید فعال کردن تبلیغات و اطلاعیه ها در کشور هدف اصلی زبان.

  • مدیریت صف مشاهده
  • نگاه آمار
  • نگاهی به نقد های کاربران
  • صفحه کمپین

همین حالا شروع کنید!