بله، Map2heal 100 درصد رایگان برای کاربران است. . ما می خواهیم آن را به سادگی ممکن است برای شما برای دریافت مراقبت لازم صورت timeliest. بیشتر به روز شده و کامل شما مشخصات خود را حفظ, بیشتر شما می توانید استفاده از مزایای استفاده از Map2heal.
ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که همکاری با Map2heal تبدیل به بخشی از گردشگری سلامت جهان. از طریق خدمات ما آنها را قادر به خود را در حال حاضر در جهان به 17 زبان مختلف با بیماران خود پیگیری و حفظ تماس با آنها است. آنها قادر به استفاده از رضایت پزشکی اشکال آماده توسط Map2heal و با شور و نشاط توسط وکلای زبان مادری بیمار بررسی خواهد شد. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای پرداخت هزینه اشتراک برای دریافت مزایای این خدمات است. علاوه بر تبلیغات است که در صفحات پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی با عضویت رایگان نیز به سود کمک.
بله، Map2heal فراهم می کند خدمات به 17 زبان شما این امکان را به راحتی پیدا پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در هر کجا که شما در جهان هستند...در حال حاضر خدمات ما به انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، پرتغالی، چینی، ژاپنی، عربی، ترکی، فارسی، دانمارکی، روسی، هلندی، یونانی و سوئدی در دسترس هستند.
Map2heal اولین بار در خاورمیانه و اروپا ظاهر شد. سیستم ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد در کشورهای دیگر که در آن ارائه شده 17languages فعال استفاده می شود.
Map2heal یک سیستم است که متوسط خدمات پزشکی ارائه می دهد به کاربران بر اساس ترجیحات بیمار است. به منظور ارائه بهترین خدمات شما به سادگی نیاز به پر کردن فرم ثبت نام به طور کامل. هنگامی که شما انجام داده اند، بنابراین شما می توانید پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را در شبکه خود را دنبال، و ارتباط با آنها را در زبان خود را و آنها را نتیجه تست (مثلا: توموگرافی کامپیوتری، MRI، آنژيوگرافي، و غیره) رایگان. علاوه بر این، در صورت اضطرار شما پزشک در زبان خود بدون توجه به جایی که شما در جهان برسد. شما می توانید دسترسی و دانلود مقالات روز پزشکی و مجلات و بروشور و کتاب از طریق موتور جستجوی ما. شما می توانید پاسخ به هر گونه مربوط به بهداشت سوالات با استفاده از تابع جستجو ما.
Map2heal شبکه شامل ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پزشکان و شرکت های بیمه و بیماران را فراهم می کند. در این شبکه شما را به طور مستقیم می تواند ارتباط با هر یک از این اشخاص به شما پاسخ تمام سوالات است که شما ممکن است. شما همچنین می توانید دسترسی به اطلاعات منتشر شده توسط بیمارستان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در مورد بیماری های خاص,, علامت و شکایت داشته باشد. علاوه بر این، سیستم اجازه می دهد تا شما را به جستجو برای پزشکان فردی گذشته آموزشی و تحصیلی خود را مشاهده و مشاهده سوابق انتشار خود را.
با استفاده از جستجوی پیشرفته فیلتر Map2heal شما می توانید نتایج جستجوی فیلتر صحبت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شان, زبان, شرکت های بیمه, منطقه تخصص پذیرفته شده. شما همچنین می توانید آنها را با سطح خود را از فعالیت در داخل Map2heal فیلتر. به این ترتیب می توانید سلامت حرفه ای که در سیستم فعال تر که قادر به پاسخ پرسش های شما احتمالا سریعتر می کنید.
میزان فعالیت دکتر یا بهداشت و درمان ارائه دهنده شماره پویا از الگوریتمی که شامل خود سطح فعالیت در سیستم Map2heal از طریق از قبيل / میزان پاسخ و زمان سوالات فراوانی است که در آن او است ارسال نتایج آزمون خود وبلاگ بخوانید، با تشکر از شما پیام ارسال می شوند و بازدید پروفایل اش. عدم نمایش این نوع فعالیت در سیستم باعث کاهش ارزش آن مطب یا بهداشت و درمان ارائه دهنده میزان فعالیت. اگر شما می خواهید شما ممکن است فیلتر کردن نتایج جستجوی خود از پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبتنی بر میزان فعالیت خود را.
با استفاده از روش محاسبه تعیین شده توسط شرکت های بیمه، Map2heal شما بهترین سفر نقل قول بیمه برای کشور شما را در سفر به برنامه فراهم می کند. این راه می توانید بیمه بهداشت و درمان مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین را انتخاب کنید.
دستگاه محاسبه خطر Map2heal را محاسبه خطر سلامت توسط وضعیت سلامت فعلی شما و محل فعلی و یا مورد نظر شما مربوط است. به این ترتیب قادر به شما لیستی از پزشکان و ارایه دهندگان خدمات درمانی شما ممکن است نیاز به تماس در صورت اورژانس است. اگر شما با استفاده از Map2heal نرم افزار موبایل, برنامه شما درباره شما منطقه که آن را ندارید برای وضعیت سلامت فعلی شما خبر می دهد.
Map2heal هرگز اطلاعات شناسایی شخصی از کاربران را می خواهد... اطلاعات شناسایی شخصی شما در حساب شما ذخیره می شود ناشناس و با سوم شخص یا شرکت بدون اجازه به اشتراک گذاری است. بیشتر شما Map2heal مشخصات است بیشتر شما می توانید از مزایای استفاده از Map2heal را کامل... اطلاعات است که شما در پروفایل شما اجازه می دهد تا سیستم به محاسبه خطرات بهداشتی در طول سفر خود را و یا مکان فعلی شما، همچنین ارسال شما هشدار درباره موقعیت مکانی شما برای وضعیت سلامت خود را در دسترس است، شما نقل قول بیمه ارسال و اطلاعات به روز در مورد بیماری و علایم شناسایی شما در پروفایل شما. شما نیز می توانید مشاهده پروفایل دیگر بیماران مبتلا به بیماری های مشابه و در مورد داستان های خود را.
بله، Map2heal اطلاعات بهداشتی شخصی شما بدون هیچگونه اطلاعات شخصی خود را ذخیره می کند و آن را نمی اشتراک گذاری آنها با سوم افراد یا شرکت ها بدون اجازه شما.
Map2heal شما را قادر به برقراری ارتباط با دکتر خود را در شیوه ای سریعتر و ساده تر طراحی شده است. با استفاده از سیستم انتقال پرونده ها و ماژول های پیام رسانی فوری ما شما می توانید نتایج تست ارسال (ex. توموگرافی کامپیوتری، MRI، آنژيوگرافي، و غیره) به پزشک و دریافت آنلاین توصیه های پزشکی.
بله، هنگام ارسال فایل Map2heal اول ناشناس بیمار داده یا فایل DICOM (CT، MRI، Angio و غیره) و سپس انتقال آنها را با ایالات متحده HIPAA فناوری فناوری ابداع. توسط این داده ها به روش انتقال رخ می دهد به صورت رمزگذاری شده و فقط در رایانه یا دستگاه های تلفن همراه به سیستم ثبت نام آنها را باز. الگوریتم رمزگذاری "به پایان امنیت" و پروتکل TCP، "سه راه دادن" که هر دو در دیدار با استانداردهای اتحادیه اروپا از انتقال پرونده پزشکی آنلاین یکپارچه در سیستم ما. تمام DICOM فایل (CT، MRI، Angio و غیره) فرستاده شده را می توان توسط FDA تایید شده مشاهده DICOM بیننده ایجاد شده توسط شرکت آمریکایی ما به شریک، MedXT.
همه ارسال پیام تحویل داده شده به متخصصان مراقبت های بهداشتی بلافاصله و بدون هر گونه اتهام بدون توجه به جایی که شما در جهان هستند. Map2heal، با این حال، می تواند یک واکنش فوری به پیام های تضمین نمی کند. بهداشت حرفه ای می توانید به پاسخ شما، بهترین زمان برای برنامه خود را متناسب.
شما می توانید فرصت های ذکر شده در بالا با استفاده از نرم افزار موبایل Map2heal پشتیبانی شده توسط سیستم عامل های اندروید و IOS لذت ببرید. با این نرم افزار در صورت اورژانس, شما می توانید تماس با نزدیکترین دکتر است که زبان شما صحبت می کند; آمبولانس، پلیس و سود حاصل از خدمات خود سفارت تماس بگیرید. به عنوان مثال، در صورت اورژانس موبایل Map2heal برنامه، می توانید شما با استفاده از سیستم جیپیاس در تلفن همراه خود را می یابد و شما مستقیم به نزدیکترین بهداشت حرفه ای که به زبان شما صحبت می کند و مراقبت فوری را فراهم می کند. شما می توانید این ویژگی با پیکربندی ویژگی های پایه و پیشرفته دکمه وحشت در برنامه تلفن همراه شما استفاده کنید.
Map2heal محاسبه ارزش ریسک بسته به محل کاربر. با این ویژگی می تواند پزشکان ترین قابل دسترسی برای شما به فهرست از قبل و نقشه خطر را برای ایمنی خود را آماده. سیستم نیز مستقیم شما به نزدیکترین حرفه ای بهداشت و درمان مناسب در موارد اضطراری.
پس از ورود در حساب شما می تواند رسیدن به تنظیمات حساب و مسدود کردن یا حذف حساب خود را با کلیک کردن روی آیکون در سمت راست نوار منو در بالای صفحه قرار دارد. در حالی که این روش صورت می گیرد، Map2heal شما را به پر کردن پرسشنامه رضایت کوتاه برای دریافت نظرات شما می خواهید.
پس از ایجاد حساب و امضا، شما می توانید درخواست ملاقات از دکتر خاص توسط محل نمایه و کلیک کردن بر روی "یک قرار ملاقات را". پس از این، پزشک تماس با شما برای تایید درخواست ملاقات کنید. حتی اگر فرم درخواست خود را در زبان خود شما فرستاده می شود، آن را به بهداشت حرفه ای / به زبان خود منتقل. ما به شما یادآوری که Map2heal تنها حامل درخواست خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و برای تایید انتصاب مسئولیتی ندارد. هنگام ارسال درخواست، لطفا مطمئن شوید که شامل آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را، در غیر این صورت درخواست نباید در نظر گرفته خواهد شد.
تیم ما واقعا ارزش نظر نگرانی و شکایات. شما به راحتی ما انتقادات و پیشنهادات خود را با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات در لینک تماس با ما می دهد. هنگامی که لازم است گزارش نگرانی های خود را درباره یک دکتر یا مرکز درمانی می توانید بر روی دکمه "گزارش" برای همکاری با ما کلیک کنید. تیم Map2heal در نگرانی های خود را هرچه سريعتر کار کند.